Homify
App Store Google Play
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Faaliyetlerini İstanbul ve Ordu ofislerinde sürdüren mimari tasarım firması Yücel Partners, 2011 yılında Mimar Selahattin Yücel tarafından, Elk. Müh. Hüsnü Yücel ve Mak. Müh. İsmail Yücel tarafından mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek üzere kurulan El-mak Mühendislik firmasının devamı olarak kurulmuştur.

1986 yılında kurulan El-mak Mühendislik, mekanik ve elektrik tesisat projeleri, trafo merkezleri kurulumu ve elektrik dağıtım sistemleri taahhüt işleri, müteahhitlik hizmetleri gibi birçok alanda önemli profesyonel tecrübeler kazanmış ve halen tesisat projeleri hizmeti vermeye devam etmektedir.

Yücel Partners Mimarlık, 4. Levent, İstanbul'da ve Altınordu, Ordu'daki ofislerinde yürüttüğü mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerinin yanında; özellikle Villa, Ev, Mağaza Projeleri başta olmak üzere Konut, Otel, Cafe, Restaurant, Ofis, Bar, Residence gibi bir çok mimari proje dalında, ulusal ve uluslararası alanda mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon ve proje yönetimi hizmetleri vermektedir. 

MİMARİ ANLAYIŞIMIZ

Projeyi tasarım aşamasında tüm yönleri ile ele alıyor, her detaya büyük önem veriyoruz. Mimaride tasarım ile birlikte fonksiyonun yadsınamaz olan önemini göz önünde tutup işlevsellik ve estetiği bir potada eritiyoruz. Çevreye duyarlı, ekolojik bakış açısıyla değerlendirilmiş projeler üretiyoruz.

Dünyayı sizin için takip ediyor ve kendimizi tekrar etmemeye çalışıyoruz. Çağdaş mimari öğeler kullanarak fonksiyonel, sağlıklı, sağlam ve estetik anahtar teslim yaşam alanları üretiyoruz.

HİZMETLERİMİZ

  • MİMARLIK HİZMETLERİ
  • İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ
  • MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ
  • MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ
  • KENTSEL TASARIM PROJELERİ
  • MİMARİ ve İÇ MİMARİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
  • ANAHTAR TESLİM PROJELER

PARTNERS

Selahattin Yücel
Selahattin Yücel
Mimar
Adil Yücel
Adil Yücel
İç Mimar
Hüsnü Yücel
Hüsnü Yücel
Elektrik Mühendisi
İsmail Yücel
İsmail Yücel
Makina Mühendisi
Kürşad Yücel
Kürşad Yücel
İnşaat Mühendisi
Çağrı Yücel
Çağrı Yücel
Jeoloji Mühendisi